Ростислав Шкиндер
Пастор, учитель, евангелист, проповедник, мотивационный оратор, автор книг.

Релігійна громада помісної церкви Християн віри євангельської П’ятидесятників «Ковчег»


Вул. Брусилівська 28/33, м. Київ 03164, Код ЄДРПОУ 20052298,
тел. +38 (044) 423-8064, +38 (067) 404-4594 www.brusilovskaya.kiev.ua е-mail: ark_kiev@ukr.net
р/р 26004500048168, ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614 ЄДРПОУ банку 14361575


11.09.2014

Шановні брати та сестри,
Шановні Служителі, щиро вітаємо Вас, Мир Вам!

Поширюючи Царство Боже, ми по натхненню Господа відкрили Біблійну місіонерську школу. Перший семестр навчання 07.09.2014 – 18.01.2015. Другий семестр з лютого по червень. Слава Богу 32 студенти вже навчаються. Уроки проходять в Домі Молитви, студенти проживають в трьох місцях: браття в підвальному приміщенні Дому Молитви, а сестри в окремо орендованих квартирах поки будується гуртожиток. Плануємо проводити школу 2 рази на рік по чотири місяці, а літом школу для підлітків 2 місяці. Після навчання всі будуть відправлені на 3-6 місяців на місіонерське служіння по Україні або в інші країни світу за їх бажанням та покликанням.

Цілі школи:

  1. допомогти учню покращити свої відносини з Богом, наповнитись Духом Святим;
  2. запалити бажання служити;
  3. передати знання та навик служити;
  4. запропонувати місце служіння й підтримувати в служінні. Головний акцент буде зроблено на душеопікунську роботу, заплановано зранку щодня годину, та всю ніч щоп’ятниці молитви, щоб студенти могли отримати найкраще виховання й зміцнити свій характер для служіння.

На даний час, у дворі Дому Молитви, закінчено будівництво підвалу та першого поверху будівлі місіонерської школи, де буде знаходитись кухня та столова, підведені всі комунікації. Зараз ведеться праця над третім поверхом/масандрою та дахом. На другому та третьому поверсі будуть проживати студенти: другий поверх для сестер, третій (масандра) для братів.

Дорогі брати та сестри, просимо Вас підтримати нас у дуже важливому проекті для поширення Царства Божого: потребуємо молитовної підтримки, бо ворог часто нападає на всіх учасників даного проекту й потребуємо фінансової підтримки, бо ми однією Церквою не можемо осилити всі витрати пов’язані з будівництвом місіонерської школи. Це великий міжцерковний проект ради поширення Благої Звістки. Разом ми зможемо на багато більш ніж поодинці. Будь-ласка, приєднуйтесь у ім’я Христове, щоб разом допомогти сотням та тисячам молодим людям підготовитись та розпочати посвячене служіння Ісусу Христу, реалізуючи свої таланти для слави Божої.

«І хто садить, і хто поливає одне, і кожен одержить свою нагороду за працею своєю!»
(1 до Коринтян 3:8)

Завчасно щиро дякуємо.

З повагою та молитвою про Вас,
Пастор Церкви «Ковчег», Хмель В.В.
Євангелист Церкви «Ковчег», Шкіндер Р.Р.
Директор місіонерської школи, Кравчук Б.І.

You may also like...