Ростислав Шкиндер

Ответы на вопросы

Вопрос: В нас 2 діток, 2 родила через кесарів, розтин, (бо немогла звичайно народжувати) з великими ускладненнями лікарка більше не дозволяє народжувати в ніякому випадку! що робити?

 • Ростислав Шкиндер |
  Мир Вам!
  Дякую за запитання.
  Перед усім хочу вас запитати, чи ви читали мою книгу «Побеждая мотив фараона»,  бо там багато є роздумів на дану тему. Якщо ні, то дуже рекомендую прочитати, ви можете її скачати на мому особистому сайті www.rostislav.kiev.ua
  Я вважаю, що потрібно жити за таким принципом: слухай лікарів, а свою думку май.
  Лікарі інколи страхуючи себе або з інших мотивів занадто великі застереження дають.
  Моя дружина родила трьох останніх діток також через кесарів розтин, лікарі застережливо сказали – приходьте ще. А після першої операції вже хотіли труби перев’язати, але я не дав згоди.
  У США більше десяти родять саме так.
  І в Україні є випадки, що після кількох народжень ось так, потім народжували природнім шляхом.
  Ми за звичай беремо до року перерву, а потім знову відкриті для Господа. В обох випадках сам Господь давав ще перерву рік-два. Я вважаю це віра дружини грає в цьому питанні основну роль, вона говорить коли вона вже готова бути вжитою Господом у цьому служінні. За звичай страждає здоров’я дружини, інколи психіка дружини дуже травмована. Яка б не була травма, потрібно вилікуватись до рівня працездатності, а не до рівня ідеального здоров’я.
  Як виконати волю Божу в дітонародженні? Будь відкритий і все, щоб коли Він побажає міг вжити нас/вас для створення нової особистості.
  Як брати перерву?
  Дехто зовсім не живе інтимних життям, а дехто, коли вже можна, бо зразу ж після операції не можна, живуть, але запобігають зачаттю.
  Я вважаю коли причина перерви достойна поваги, а є лише ОДНА ПРИЧИНА достойна поваги – це критичний стан здоров’я дружини (фізичний та душевний), тоді можна робити перерву. Яким шляхом жити чи не жити це вибір кожного.
  Буде приємно і ще листа отримати, якщо буде потреба.
  З повагою, Ростислав Шкіндер 
Яндекс.Метрика