Ростислав Шкиндер

Мав честь служити підліткам західних районів Волинської області

Сьогодні молодь — це зрілі сформовані люди, а підлітки — це глина в руках гончара. Шановні Гончарі* — максимально приділіть уваги підліткам, щоб в недалекому майбутньому нам тішитись їх образом життя. Максимально забезпечте: навчання, настанови, виховання і море любові!

* — батьки, вихователі та служителі Церкви.

Своє серце зверни до навчання, а уші свої до розумних речей. Не стримуй напучування юнака, коли різкою виб’єш його, не помре: ти різкою виб’єш його, і душу його від шеолу врятуєш. Мій сину, якщо твоє серце змудріло, то буде радіти також моє серце, і нутро моє буде тішитись, коли уста твої говоритимуть слушне. Нехай серце твоє не завидує грішним, і повсякчас пильнуй тільки страху Господнього, бо існує майбутнє, і надія твоя не загине.

Послухай, мій сину, та й помудрій, і нехай твоє серце ступає дорогою рівною. Не будь поміж тими, що жлуктять вино, поміж тими, що м’ясо собі пожирають, бо п’яниця й жерун збідніють, а сонливий одягне лахміття. Слухай батька свого, він тебе породив, і не гордуй, як постаріла мати твоя. Купи собі й не продавай правду, мудрість, і картання та розум. Буде вельми радіти батько праведного, і родитель премудрого втішиться ним. Хай радіє твій батько та мати твоя, хай потішиться та, що тебе породила. Дай мені, сину мій, своє серце, і очі твої хай кохають дороги мої. (Пр. 23:12-26).

Приложи сердце твое к учению и уши твои — к умным словам. Не оставляй юноши без наказания: если накажешь его розгою, он не умрет; ты накажешь его розгою и спасешь душу его от преисподней.
Сын мой! если сердце твое будет мудро, то порадуется и мое сердце; и внутренности мои будут радоваться, когда уста твои будут говорить правое. Да не завидует сердце твое грешникам, но да пребудет оно во все дни в страхе Господнем; потому что есть будущность, и надежда твоя не потеряна. Слушай, сын мой, и будь мудр, и направляй сердце твое на прямой путь. Не будь между упивающимися вином, между пресыщающимися мясом: потому что пьяница и пресыщающийся обеднеют, и сонливость оденет в рубище. Слушайся отца твоего: он родил тебя; и не пренебрегай матери твоей, когда она и состарится. Купи истину и не продавай мудрости и учения и разума. Торжествует отец праведника, и родивший мудрого радуется о нем. Да веселится отец твой и да торжествует мать твоя, родившая тебя.(Пр. 23:12-25).

Rostislav.kiev.ua
fb.com/RostislavShkinder
vk.com/RostislavShkinder
youtube.com/user/RostislavShkinder

Яндекс.Метрика