Ростислав Шкиндер

Головне, важливе, термінове!!!

Церква вважається успішною не по кількості стільчиків, а по кількості місіонерів відправлених від Церкви, щоби розказувати іншим про Христа (автор невідомий).

Є помісні Церкви, які за час свого існування відправили сотні місіонерів, а є що ні одного. Причина в чому? Моя думка, що причина полягає виключно в баченні пресвітера!
Перші євангельські Церкви в Україні дуже ревно відносились до служіння благовістя та місіонерства. Як відомо з архівних даних, бюджет перших Церков в Україні був місіонерським, а саме 70% на місію та благовістя, а 30% — на все інше. Хтось сказав так: «Кількість хрещених Духом Святим та кількість місіонерів має бути рівною». Схоже в них так було.
Є локальне місіонерство, коли ти свідок Христа в «…Єрусалимі та Юдеї…» (Дії 1:8), і є місіонерство міжнародного рівня: «…Самарії та до краю землі» (Дії 1:8). Християни повинні бути благовісниками/місіонерами скрізь і завжди. Першочергово бути світлом та сіллю в своїй місцевості, і по мірі можливості — досягати Євангелієм недосягнені народи. У світі є більше тисячі народів.
Бажаю великого Божого благословення молоді, батькам та служителям!
Друзі, моліться про це служіння.
З повагою,
Євангелист Ростислав Шкіндер
__________
arkschool.org
fb.com/arkschoolinua
vk.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
+38 (068) 097 5331; +38 (093) 187 2309
Украина, г.Киев, 03164, ул. Брусиловская, 28/33

Яндекс.Метрика