Ростислав Шкиндер

Запрошуємо на духовну працю в Мексику!

Бажано особи зі знанням іспанської мови, але якщо не володієте даною мовою, а маєте палке бажання служити, то буде можливість поїхати до Мексики і мову вивчите вже на місці праці. Коли спілкуєшся з носіями мови, набагато легше оволодіти мовою.
— Якщо Ви щирий та ревний християнин, то запрошуємо на співбесіду.
— Якщо Ви молодий у вірі християнин, то Вам буде запропоновано пройти школу один рік: 4 місяці навчання і 6 місяців практики.
— Якщо Ви зрілий християнин, то буде розглядатись варіант, щоб поїхали швидше.
— Для сімейних пар ми вважаємо, що буде найзручніше поїхати на це служіння, але ми не нехтуємо неодруженими. Цінуємо кожним!
Всі витрати покриваються!
Повне забезпечення, як матеріальне так юридичне.
Перспектива з погляду на вічність – найунікальніша!!!

А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі. Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.» (Матв.28:18-20).

А Петро став казати Йому: От усе ми покинули, та й пішли за Тобою слідом. Ісус відказав: Поправді кажу вам: Немає такого, щоб дім полишив, чи братів, чи сестер, або матір, чи батька, або діти, чи поля ради Мене та ради Євангелії, і не одержав би в сто раз більше тепер, цього часу, серед переслідувань, домів, і братів, і сестер, і матерів, і дітей, і піль, а в віці наступному вічне життя. І багато-хто з перших стануть останніми, а останні першими. (Мар.10:28-31).

Координати для запису на співбесіду:
— тел.: +38 (093) 187-2309;
          +38 (068) 097-5331;
          +38 (099) 165-4788 — Думич Ліля Василівна
— адреса: вул. Брусилівська, 28/33, м.Київ, Україна 03164
— e-mail: arkschoolinua@gmail.com
www.arkschool.org

Яндекс.Метрика