Ростислав Шкиндер

Праздник Троицы!

Улюблені в Господі брати та сестри!
Щиро вітаю Вас з світлим і радісним святом Тріїці,
Свято вилиття Святого Духа на Христову Церкву!

Ісус Христос багато навчав про Духа Святого, бо дуже цінно для віруючих мати Духа Святого. Дух Святий – Бог. Дух Святий має дуже велику місію на землі, Він є управителем Церкви Христової аж до другого приходу Ісуса Христа.

Бажаю всім віруючим, хто ще не отримав Духа Святого, як це було з вірними у Самарійськім місті (Дії 8) та з вірними у Єфесі (Дії 19) — отримати Духа Святого. Бо тільки з Духом Святим можливо жити святим переможним життям, звершувати духовну працю з успіхом та мати повноту радості життя.

та й спитав їх: Чи ви Духа Святого одержали, як увірували? А вони відказали йому: Та ми навіть не чули, чи є Дух Святий! А коли Павло руки на них поклав, то зійшов на них Дух Святий, і різними мовами стали вони промовляти та пророкувати! (Дiї.19:2,6)

Шановні брати та сестри, любіть Духа Святого! 
Пильнуйте про те, щоб завжди у Вашому серці було комфортно для Духа Святого, щоб Він міг успішно рухатись у Вашому служінні, щоб Ви могли насолоджуватись Божою славою та силою в особистому житті та служінні.

Господь же то Дух, а де Дух Господній, там воля. Ми ж відкритим обличчям, як у дзеркало, дивимося всі на славу Господню, і зміняємося в той же образ від слави на славу, як від Духа Господнього (2Кор.3:17,18).

З повагою,
Ростислав, Олена та дітки
Rostislav.kiev.ua

Яндекс.Метрика